ΑΝΑΝΕΩΣΗ
tom-footballnews.blogspot.com

Τώρα μπορείτε να παίξετε τα 11 καταπληκτικά παιχνίδια του blog μας στη σελίδα "Παίξε παιχνίδια !"

Για να δείτε θεαματικές φάσεις και γκολ πηγαίνετε στη σελίδα "Videos, goal "

Για να δείτε live τα ματς κάθε αγωνιστικής κάντε κλικ εδώ: "LIVE"

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΗΣ ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. HTML tutorial ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ο.Φ.Η. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ο.Κ.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑΠΛΑΤΑΝΙΑΣSKODA ΞΑΝΘΗ



TIP: Οταν κάνετε κλικ για να διαβάσετε μια ανάρτηση ή όταν προσπαθείτε να μπείτε στο blog, και "κολλάει", να πατάτε F5 για να συνδεθείτε.


Δευτέρα, 7 Ιουνίου 2010

Το πλήρες πρόγραμμα του Mundial!!!


Το tom-footballnews.blogspot.com σας παρουσιάζει τις ώρες και τις ημερομηνίες διεξαγωγής του Μουντιάλ.
Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα του Μουντιάλ από τις 11/06 εώς τις 26/06 δηλαδή όταν τελειώνει η πρώτη φάση της διοργάνωσης.










1ος Όμιλος
11/06 (17:00), «Σόκερ Σίτι»: Ν. Αφρική – Μεξικό
11/06 (21:30), «Γκριν Πόιντ Στέιντιουμ»: Ουρουγουάη – Γαλλία
16/06 (21:30), «Λόφτους Βέρσφελντ»: Ν. Αφρική – Ουρουγουάη
17/06 (21:30), «Πίτερ Μοκάμπα»: Γαλλία – Μεξικό
22/06 (17:00), «Ρόγιαλ Μπαφόκενγκ Στέιντιουμ»: Μεξικό – Ουρουγουάη
22/06 (17:00), «Φρι Στέιτ Στέιντιουμ»: Γαλλία - Ν. Αφρική
2ος Όμιλος
12/06 (14:30), «Νέλσον Μαντέλα Μπέι Στέιντιουμ»: Ν. Κορέα – Ελλάδα
12/06 (17:00), «Έλις Παρκ Στέιντιουμ»: Αργεντινή – Νιγηρία
17/06 (14:30), «Σόκερ Σίτι»: Αργεντινή – Ν. Κορέα
17/06 (17:00), «Φρι Στέιτ Στέιντιουμ»: Ελλάδα – Νιγηρία
22/06 (21:30), «Ντέρμπαν Στέιντιουμ»: Νιγηρία – Ν. Κορέα
22/06 (21:30), «Πίτερ Μοκάμπα»: Ελλάδα – Αργεντινή
3ος Όμιλος
12/06 (21:30), «Ρόγιαλ Μπαφόκενγκ Στέιντιουμ»: Αγγλία – Η.Π.Α.
13/06 (14:30), «Πίτερ Μοκάμπα»: Αλγερία – Σλοβενία
18/06 (17:00), «Έλις Παρκ Στέιντιουμ»: Σλοβενία - Η.Π.Α.
18/06 (21:30), «Γκριν Πόιντ Στέιντιουμ»: Αγγλία – Αλγερία
23/06 (17:00), «Νέλσον Μαντέλα Μπέι Στέιντιουμ»: Σλοβενία – Αγγλία
23/06 (17:00), «Λόφτους Βέρσφελντ»: Η.Π.Α. – Αλγερία
4ος Όμιλος
13/06 (17:00), «Λόφτους Βέρσφελντ»: Σερβία – Γκάνα
13/06 (21:30), «Ντέρμπαν Στέιντιουμ»: Γερμανία – Αυστραλία
18/06 (14:30), «Νέλσον Μαντέλα Μπέι Στέιντιουμ»: Γερμανία – Σερβία
19/06 (17:00), «Ρόγιαλ Μπαφόκενγκ Στέιντιουμ»: Γκάνα – Αυστραλία
23/06 (21:30), «Σόκερ Σίτι»: Γκάνα – Γερμανία
23/06 (21:30), «Μπομπέλα Στέιντιουμ»: Αυστραλία – Σερβία
5ος Όμιλος
14/06 (14:30), «Σόκερ Σίτι»: Ολλανδία – Δανία
14/06 (17:00), «Φρι Στέιτ Στέιντιουμ»: Ιαπωνία – Καμερούν
19/06 (14:30), «Ντέρμπαν Στέιντιουμ»: Ολλανδία – Ιαπωνία
19/06 (21:30), «Λόφτους Βέρσφελντ»: Καμερούν – Δανία
24/06 (21:30), «Ρόγιαλ Μπαφόκενγκ Στέιντιουμ»: Δανία – Ιαπωνία
24/06 (21:30), «Γκριν Πόιντ Στέιντιουμ»: Καμερούν – Ολλανδία
6ος Όμιλος
14/06 (21:30), «Γκριν Πόιντ Στέιντιουμ»: Ιταλία – Παραγουάη
15/06 (14:30), «Ρόγιαλ Μπαφόκενγκ Στέιντιουμ»: Νέα Ζηλανδία – Σλοβακία
20/06 (14:30), «Φρι Στέιτ Στέιντιουμ»: Σλοβακία – Παραγουάη
20/06 (17:00), «Μπομπέλα Στέιντιουμ»: Ιταλία – Νέα Ζηλανδία
24/06 (17:00), «Έλις Παρκ Στέιντιουμ»: Σλοβακία – Ιταλία
24/06 (17:00), «Πίτερ Μοκάμπα»: Παραγουάη – Νέα Ζηλανδία
7ος Όμιλος
15/06 (17:00), «Νέλσον Μαντέλα Μπέι Στέιντιουμ»: Ακτή Ελεφαντοστού – Πορτογαλία
15/06 (21:30), «Έλις Παρκ Στέιντιουμ»: Βραζιλία – Β. Κορέα
20/06 (21:30), «Σόκερ Σίτι»: Βραζιλία – Ακτή Ελεφαντοστού
21/06 (14:30), «Γκριν Πόιντ Στέιντιουμ»: Πορτογαλία – Β. Κορέα
25/06 (17:00), «Ντέρμπαν Στέιντιουμ»: Πορτογαλία – Βραζιλία
25/06 (17:00), «Μπομπέλα Στέιντιουμ»: Β. Κορέα – Ακτή Ελεφαντοστού
8ος Όμιλος
16/06 (14:30), «Μπομπέλα Στέιντιουμ»: Ονδούρα – Χιλή
16/06 (17:00), «Ντέρμπαν Στέιντιουμ»: Ισπανία – Ελβετία
21/06 (17:00), «Νέλσον Μαντέλα Μπέι Στέιντιουμ»: Χιλή – Ελβετία
21/06 (21:30), «Έλις Παρκ Στέιντιουμ»: Ισπανία – Ονδούρα
25/06 (21:30), «Λόφτους Βέρσφελντ»: Χιλή – Ισπανία
25/06 (21:30), «Φρι Στέιτ Στέιντιουμ»: Ελβετία – Ονδούρα
Η φάση των «16»
26/6: 1A – 2B (49)
26/6: 1Γ – 2Δ (50)
27/6: 1Δ – 2Γ (51)
27/6: 1Β – 2Α (52)
28/6: 1Ε – 2ΣΤ (53)
28/6: 1Ζ – 2H (54)
29/6: 1ΣΤ – 2E (55)
29/6: 1H – 2Ζ (56)
Προημιτελική φάση
2/7: Νικητής 53 – Νικητής 54 (57)
2/7: Νικητής 49 – Νικητής 50 (58)
3/7: Νικητής 52 – Νικητής 51 (59)
3/7: Νικητής 55 – Νικητής 56 (60)
Ημιτελική φάση
6/7: Νικητής 58 – Νικητής 57 (61)
7/7: Νικητής 59 – Νικητής 60 (62)
Μικρός τελικός
10/7: Ηττημένος 61 – Ηττημένος 62
Τελικός
11/7: Νικητής 61 – Νικητής 62

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

ΓΡΆΨΤΕ ΤΟ ΣΧΌΛΙΌ ΣΑΣ

Γράψτε το σχόλιό σας με κόσμιο τρόπο.Χωρίς προσβλητικά μηνύματα και βρισιές σε οποιονδήποτε. ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΣΧΟΛΙΑ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΥΝ!

Δεν θα δημοσιεύονται σχόλια που γράφονται σε greeklish

Το αρχείο του blog