ΑΝΑΝΕΩΣΗ
tom-footballnews.blogspot.com

Τώρα μπορείτε να παίξετε τα 11 καταπληκτικά παιχνίδια του blog μας στη σελίδα "Παίξε παιχνίδια !"

Για να δείτε θεαματικές φάσεις και γκολ πηγαίνετε στη σελίδα "Videos, goal "

Για να δείτε live τα ματς κάθε αγωνιστικής κάντε κλικ εδώ: "LIVE"

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΗΣ ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. HTML tutorial ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ο.Φ.Η. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ο.Κ.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑΠΛΑΤΑΝΙΑΣSKODA ΞΑΝΘΗ



TIP: Οταν κάνετε κλικ για να διαβάσετε μια ανάρτηση ή όταν προσπαθείτε να μπείτε στο blog, και "κολλάει", να πατάτε F5 για να συνδεθείτε.


Τετάρτη, 3 Σεπτεμβρίου 2014

Ομιλοι Europa League 2014-2015



2014-15: Europa League - Φάση Ομίλων
1ος όμιλος
1η (18/9)αγωνιστική5η (27/11)
20:00Γκλάντμπαχ - Βιγιαρεάλ22:05
20:00Απόλλων Λεμεσού - Ζυρίχη22:05
2η (2/10)αγωνιστική6η (11/12)
22:05Ζυρίχη - Γκλάντμπαχ20:00
22:05Βιγιαρεάλ - Απόλλων Λεμεσού20:00
3η (23/10)αγωνιστική4η (6/11)
22:05Βιγιαρεάλ - Ζυρίχη20:00
22:05Γκλάντμπαχ - Απόλλων Λεμεσού20:00
2ος όμιλος
1η (18/9)αγωνιστική5η (27/11)
20:00Μπριζ - Τορίνο22:05
20:00Κοπεγχάγη - Ελσίνκι22:05
2η (2/10)αγωνιστική6η (11/12)
22:05Ελσίνκι - Μπριζ20:00
22:05Τορίνο - Κοπεγχάγη20:00
3η (23/10)αγωνιστική4η (6/11)
22:05Τορίνο - Ελσίνκι20:00
22:05Μπριζ - Κοπεγχάγη20:00
3ος όμιλος
1η (18/9)αγωνιστική5η (27/11)
20:00Παρτιζάν - Τότεναμ22:05
20:00Μπεσίκτας - Αστέρας Τρίπολης22:05
2η (2/10)αγωνιστική6η (11/12)
22:05Αστέρας Τρίπολης - Παρτιζάν20:00
22:05Τότεναμ - Μπεσίκτας20:00
3η (23/10)αγωνιστική4η (6/11)
22:05Τότεναμ - Αστέρας Τρίπολης20:00
22:05Παρτιζάν - Μπεσίκτας20:00
4ος όμιλος
1η (18/9)αγωνιστική5η (27/11)
20:00Σάλτσμπουργκ - Σέλτικ22:05
20:00Ντιναμό Ζάγκρεμπ - Αστρα22:05
2η (2/10)αγωνιστική6η (11/12)
22:05Αστρα - Σάλτσμπουργκ20:00
22:05Σέλτικ - Ντιναμό Ζάγκρεμπ20:00
3η (23/10)αγωνιστική4η (6/11)
22:05Σέλτικ - Αστρα20:00
22:05Σάλτσμπουργκ - Ντιναμό Ζάγκρεμπ20:00
5ος όμιλος
1η (18/9)αγωνιστική5η (27/11)
20:00Αϊντχόφεν - Εστορίλ22:05
20:00Παναθηναϊκός - Ντιναμό Μόσχας19:00
2η (2/10)αγωνιστική6η (11/12)
19:00Ντιναμό Μόσχας - Αϊντχόφεν20:00
22:05Εστορίλ - Παναθηναϊκός20:00
3η (23/10)αγωνιστική4η (6/11)
22:05Εστορίλ - Ντιναμό Μόσχας19:00
22:05Αϊντχόφεν - Παναθηναϊκός20:00
6ος όμιλος
1η (18/9)αγωνιστική5η (27/11)
Ντνίπρο Ντνιπροπετρόφσκι - Ιντερ22:05
Καραμπάγκ - Σεντ Ετιέν22:05
2η (2/10)αγωνιστική6η (11/12)
22:05Σεντ Ετιέν - Ντνίπρο Ντνιπροπετρόφσκι
22:05Ιντερ - Καραμπάγκ20:00
3η (23/10)αγωνιστική4η (6/11)
Ντνίπρο Ντνιπροπετρόφσκι - Καραμπάγκ20:00
22:05Ιντερ - Σεντ Ετιέν20:00
7ος όμιλος
1η (18/9)αγωνιστική5η (27/11)
22:05Σταντάρ Λιέγης - Ριέκα20:00
22:05Σεβίλλη - Φέγενορντ20:00
2η (2/10)αγωνιστική6η (11/12)
20:00Φέγενορντ - Σταντάρ Λιέγης22:05
20:00Ριέκα - Σεβίλλη22:05
3η (23/10)αγωνιστική4η (6/11)
20:00Ριέκα - Φέγενορντ22:05
20:00Σταντάρ Λιέγης - Σεβίλλη22:05
8ος όμιλος
1η (18/9)αγωνιστική5η (27/11)
22:05Λιλ - Κράσνονταρ19:00
22:05Εβερτον - Βόλφσμπουργκ20:00
2η (2/10)αγωνιστική6η (11/12)
19:00Κράσνονταρ - Εβερτον22:05
20:00Βόλφσμπουργκ - Λιλ22:05
3η (23/10)αγωνιστική4η (6/11)
19:00Κράσνονταρ - Βόλφσμπουργκ22:05
20:00Λιλ - Εβερτον22:05
9ος όμιλος
1η (18/9)αγωνιστική5η (27/11)
22:05Γιουνγκ Μπόις - Σλόβαν Μπρατισλάβας20:00
22:05Νάπολι - Σπάρτα Πράγας20:00
2η (2/10)αγωνιστική6η (11/12)
20:00Σπάρτα Πράγας - Γιουνγκ Μπόις22:05
20:00Σλόβαν Μπρατισλάβας - Νάπολι22:05
3η (23/10)αγωνιστική4η (6/11)
20:00Σλόβαν Μπρατισλάβας - Σπάρτα Πράγας22:05
20:00Γιουνγκ Μπόις - Νάπολι22:05
10ος όμιλος
1η (18/9)αγωνιστική5η (27/11)
22:05Στεάουα Βουκουρεστίου - Ααλμποργκ20:00
22:05Ρίο Αβε - Ντιναμό Κιέβου20:00
2η (2/10)αγωνιστική6η (11/12)
20:00Ντιναμό Κιέβου - Στεάουα Βουκουρεστίου22:05
20:00Ααλμποργκ - Ρίο Αβε22:05
3η (23/10)αγωνιστική4η (6/11)
20:00Ααλμποργκ - Ντιναμό Κιέβου22:05
20:00Στεάουα Βουκουρεστίου - Ρίο Αβε22:05
11ος όμιλος
1η (18/9)αγωνιστική5η (27/11)
22:05ΠΑΟΚ - Ντιναμό Μινσκ20:00
22:05Φιορεντίνα - Γκενκάν20:00
2η (2/10)αγωνιστική6η (11/12)
20:00Γκενκάν - ΠΑΟΚ22:05
20:00Ντιναμό Μινσκ - Φιορεντίνα22:05
3η (23/10)αγωνιστική4η (6/11)
20:00Ντιναμό Μινσκ - Γκενκάν22:05
20:00ΠΑΟΚ - Φιορεντίνα22:05
12ος όμιλος
1η (18/9)αγωνιστική5η (27/11)
Μέταλιστ Χάρκιβ - Τραμπζονσπόρ20:00
22:05Λέγκια Βαρσοβίας - Λόκερεν20:00
2η (2/10)αγωνιστική6η (11/12)
20:00Λόκερεν - Μέταλιστ Χάρκιβ
20:00Τραμπζονσπόρ - Λέγκια Βαρσοβίας22:05
3η (23/10)αγωνιστική4η (6/11)
Μέταλιστ Χάρκιβ - Λέγκια Βαρσοβίας22:05
20:00Τραμπζονσπόρ - Λόκερεν22:05

Ομιλοι Champions League 2014-2015

Champions League... για όλα τα γούστα!

2014-15: Champions League - Φάση ομίλων
1ος όμιλος
1η (16/9)αγωνιστική5η (26/11)
21:45Oλυμπιακός - Ατλέτικο Μαδρίτης21:45
21:45Γιουβέντους - Μάλμε21:45
2η (1/10)αγωνιστική6η (9/12)
21:45Μάλμε - Ολυμπιακός21:45
21:45Ατλέτικο Μαδρίτης - Γιουβέντους21:45
3η (22/10)αγωνιστική4η (4/11)
21:45Ατλέτικο Μαδρίτης - Μάλμε21:45
21:45Ολυμπιακός - Γιουβέντους21:45
2ος όμιλος
1η (16/9)αγωνιστική5η (26/11)
21:45Λίβερπουλ - Λουντογκόρετς21:45
21:45Ρεάλ Μαδρίτης - Βασιλεία21:45
2η (1/10)αγωνιστική6η (9/12)
21:45Βασιλεία - Λίβερπουλ21:45
21:45Λουντογκόρετς - Ρεάλ Μαδρίτης21:45
3η (22/10)αγωνιστική4η (4/11)
21:45Λουντογκόρετς - Βασιλεία21:45
21:45Λίβερπουλ - Ρεάλ Μαδρίτης21:45
3ος όμιλος
1η (16/9)αγωνιστική5η (26/11)
21:45Μονακό - Λεβερκούζεν21:45
21:45Μπενφίκα - Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης19:00
2η (1/10)αγωνιστική6η (9/12)
19:00Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης - Μονακό21:45
21:45Λεβερκούζεν - Μπενφίκα21:45
3η (22/10)αγωνιστική4η (4/11)
21:45Λεβερκούζεν - Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης19:00
21:45Μονακό - Μπενφίκα21:45
4ος όμιλος
1η (16/9)αγωνιστική5η (26/11)
21:45Γαλατάσαραϊ - Αντερλεχτ21:45
21:45Ντόρτμουντ - Αρσεναλ21:45
2η (1/10)αγωνιστική6η (9/12)
21:45Αρσεναλ - Γαλατάσαραϊ21:45
21:45Αντερλεχτ - Ντόρτμουντ21:45
3η (22/10)αγωνιστική4η (4/11)
21:45Αντερλεχτ - Αρσεναλ21:45
21:45Γαλατάσαραϊ - Ντόρτμουντ21:45
5ος όμιλος
1η (17/9)αγωνιστική5η (25/11)
21:45Ρόμα - ΤΣΣΚΑ Μόσχας19:00
21:45Μπάγερν - Μάντσεστερ Σίτι21:45
2η (30/9)αγωνιστική6η (10/12)
19:00ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μπάγερν21:45
21:45Μάντσεστερ Σίτι - Ρόμα21:45
3η (21/10)αγωνιστική4η (5/11)
19:00ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μάντσεστερ Σίτι21:45
21:45Ρόμα - Μπάγερν21:45
6ος όμιλος
1η (17/9)αγωνιστική5η (25/11)
21:45Μπαρτσελόνα - ΑΠΟΕΛ21:45
21:45Αγιαξ - Παρί Σεν Ζερμέν21:45
2η (30/9)αγωνιστική6η (10/12)
21:45Παρί Σεν Ζερμέν - Μπαρτσελόνα21:45
21:45ΑΠΟΕΛ - Αγιαξ21:45
3η (21/10)αγωνιστική4η (5/11)
21:45ΑΠΟΕΛ - Παρί Σεν Ζερμέν21:45
21:45Μπαρτσελόνα - Αγιαξ21:45
7ος όμιλος
1η (17/9)αγωνιστική5η (25/11)
21:45Τσέλσι - Σάλκε21:45
21:45Μάριμπορ - Σπόρτινγκ Λισαβώνας21:45
2η (30/9)αγωνιστική6η (10/12)
21:45Σπόρτινγκ Λισαβώνας - Τσέλσι21:45
21:45Σάλκε - Μάριμπορ21:45
3η (21/10)αγωνιστική4η (5/11)
21:45Σάλκε - Σπόρτινγκ Λισαβώνας21:45
21:45Τσέλσι - Μάριμπορ21:45
8ος όμιλος
1η (17/9)αγωνιστική5η (25/11)
21:45Πόρτο - ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ21:45
21:45Αθλέτικ Μπιλμπάο - Σαχτάρ Ντόνετσκ21:45
2η (30/9)αγωνιστική6η (10/12)
21:45Σαχτάρ Ντόνετσκ - Πόρτο21:45
21:45ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ - Αθλέτικ Μπιλμπάο21:45
3η (21/10)αγωνιστική4η (5/11)
21:45ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ - Σαχτάρ Ντόνετσκ21:45
21:45Πόρτο - Αθλέτικ Μπιλμπάο21:45

Το αρχείο του blog