English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

Πάμε για το τρίτο

120: Ζυρίχη-Ξάμαξ 2-3 γκολ
121: Μπενφίκα-Μπράγκα Χ ημ./1 τελικό
122: Πόρτο-Βιγιαρεάλ Over

Πιστεύω ότι στο Ζυρίχη-Ξάμαξ και στο Μπενφίκα-Μπράγκα ρισκάρουμε αρκετά στο ημίχρονο (για το 2ο ματς)

create free polls | comment on this

Τι 0-2, τι 0-4

Τι 2-0 τι 4-0

Δεν έφτανε στον Ζοσέ Μουρίνιο η ήττα από την Μπαρτσελόνα ήρθε και το λάθος της UEFA να ρίξει και άλλο αλάτι στην πληγή του Πορτογάλου τεχνικού. Συγκεκριμένα η επίσημη ιστοσελίδα της UEFA ανέβασε τη νίκη των Καταλανών με το επιβλητικό 4-0(!) παρότι ο αγώνας έληξε 2-0.

Ο...αναμαινόμενος Ζοζέ

Ειρωνικός και καυστικός, όπως αναμενόταν, ο Ζοσέ Μουρίνιο ο οποίος τα έχωσε στη διαιτησία τονίζοντας πως είναι αηδιασμένος που ζει σε αυτόν τον κόσμο...

Ετοιμος ο σχεδιασμός του ΠΑΟΚ

Ο ΠΑΟΚ έχει βάλει επί τάπητος το πλάνο του και πλην ελαχίστων λεπτομερειών ο σχεδιασμός είναι σχεδόν έτοιμος. Οι καταστάσεις είναι δρομολογημένες και όλα κινούνται βάσει συγκεκριμένου σχεδίου.

Φουλάρει για Γεωργιάδη η ΑΕΚ

Ο Γιώργος Γεωργιάδης είναι ο διακαής πόθος της ΑΕΚ. Φαίνεται άλλωστε από την επιμονή που δείνει η Ενωση να τον αποκτήσει.

Ρεάλ - Μπαρτσελόνα 0-2 videos

Με δύο προσωπικά γκολ του Λιονέλ Μέσι (2-0) απάντησε η Μπαρτσελόνα στο αντιποδόσφαιρο της Ρεάλ του Μουρίνιο και ετοιμάζεται για τον τελικό του Γουέμπλεϊ.