2014-15: Europa League - Φάση Ομίλων
1ος όμιλος |
1η (18/9) | αγωνιστική | 5η (27/11) |
20:00 | Γκλάντμπαχ - Βιγιαρεάλ | 22:05 |
20:00 | Απόλλων Λεμεσού - Ζυρίχη | 22:05 |
2η (2/10) | αγωνιστική | 6η (11/12) |
22:05 | Ζυρίχη - Γκλάντμπαχ | 20:00 |
22:05 | Βιγιαρεάλ - Απόλλων Λεμεσού | 20:00 |
3η (23/10) | αγωνιστική | 4η (6/11) |
22:05 | Βιγιαρεάλ - Ζυρίχη | 20:00 |
22:05 | Γκλάντμπαχ - Απόλλων Λεμεσού | 20:00 |
2ος όμιλος |
1η (18/9) | αγωνιστική | 5η (27/11) |
20:00 | Μπριζ - Τορίνο | 22:05 |
20:00 | Κοπεγχάγη - Ελσίνκι | 22:05 |
2η (2/10) | αγωνιστική | 6η (11/12) |
22:05 | Ελσίνκι - Μπριζ | 20:00 |
22:05 | Τορίνο - Κοπεγχάγη | 20:00 |
3η (23/10) | αγωνιστική | 4η (6/11) |
22:05 | Τορίνο - Ελσίνκι | 20:00 |
22:05 | Μπριζ - Κοπεγχάγη | 20:00 |
3ος όμιλος |
1η (18/9) | αγωνιστική | 5η (27/11) |
20:00 | Παρτιζάν - Τότεναμ | 22:05 |
20:00 | Μπεσίκτας - Αστέρας Τρίπολης | 22:05 |
2η (2/10) | αγωνιστική | 6η (11/12) |
22:05 | Αστέρας Τρίπολης - Παρτιζάν | 20:00 |
22:05 | Τότεναμ - Μπεσίκτας | 20:00 |
3η (23/10) | αγωνιστική | 4η (6/11) |
22:05 | Τότεναμ - Αστέρας Τρίπολης | 20:00 |
22:05 | Παρτιζάν - Μπεσίκτας | 20:00 |
4ος όμιλος |
1η (18/9) | αγωνιστική | 5η (27/11) |
20:00 | Σάλτσμπουργκ - Σέλτικ | 22:05 |
20:00 | Ντιναμό Ζάγκρεμπ - Αστρα | 22:05 |
2η (2/10) | αγωνιστική | 6η (11/12) |
22:05 | Αστρα - Σάλτσμπουργκ | 20:00 |
22:05 | Σέλτικ - Ντιναμό Ζάγκρεμπ | 20:00 |
3η (23/10) | αγωνιστική | 4η (6/11) |
22:05 | Σέλτικ - Αστρα | 20:00 |
22:05 | Σάλτσμπουργκ - Ντιναμό Ζάγκρεμπ | 20:00 |
5ος όμιλος |
1η (18/9) | αγωνιστική | 5η (27/11) |
20:00 | Αϊντχόφεν - Εστορίλ | 22:05 |
20:00 | Παναθηναϊκός - Ντιναμό Μόσχας | 19:00 |
2η (2/10) | αγωνιστική | 6η (11/12) |
19:00 | Ντιναμό Μόσχας - Αϊντχόφεν | 20:00 |
22:05 | Εστορίλ - Παναθηναϊκός | 20:00 |
3η (23/10) | αγωνιστική | 4η (6/11) |
22:05 | Εστορίλ - Ντιναμό Μόσχας | 19:00 |
22:05 | Αϊντχόφεν - Παναθηναϊκός | 20:00 |
6ος όμιλος |
1η (18/9) | αγωνιστική | 5η (27/11) |
| Ντνίπρο Ντνιπροπετρόφσκι - Ιντερ | 22:05 |
| Καραμπάγκ - Σεντ Ετιέν | 22:05 |
2η (2/10) | αγωνιστική | 6η (11/12) |
22:05 | Σεντ Ετιέν - Ντνίπρο Ντνιπροπετρόφσκι | |
22:05 | Ιντερ - Καραμπάγκ | 20:00 |
3η (23/10) | αγωνιστική | 4η (6/11) |
| Ντνίπρο Ντνιπροπετρόφσκι - Καραμπάγκ | 20:00 |
22:05 | Ιντερ - Σεντ Ετιέν | 20:00 |
7ος όμιλος |
1η (18/9) | αγωνιστική | 5η (27/11) |
22:05 | Σταντάρ Λιέγης - Ριέκα | 20:00 |
22:05 | Σεβίλλη - Φέγενορντ | 20:00 |
2η (2/10) | αγωνιστική | 6η (11/12) |
20:00 | Φέγενορντ - Σταντάρ Λιέγης | 22:05 |
20:00 | Ριέκα - Σεβίλλη | 22:05 |
3η (23/10) | αγωνιστική | 4η (6/11) |
20:00 | Ριέκα - Φέγενορντ | 22:05 |
20:00 | Σταντάρ Λιέγης - Σεβίλλη | 22:05 |
8ος όμιλος |
1η (18/9) | αγωνιστική | 5η (27/11) |
22:05 | Λιλ - Κράσνονταρ | 19:00 |
22:05 | Εβερτον - Βόλφσμπουργκ | 20:00 |
2η (2/10) | αγωνιστική | 6η (11/12) |
19:00 | Κράσνονταρ - Εβερτον | 22:05 |
20:00 | Βόλφσμπουργκ - Λιλ | 22:05 |
3η (23/10) | αγωνιστική | 4η (6/11) |
19:00 | Κράσνονταρ - Βόλφσμπουργκ | 22:05 |
20:00 | Λιλ - Εβερτον | 22:05 |
9ος όμιλος |
1η (18/9) | αγωνιστική | 5η (27/11) |
22:05 | Γιουνγκ Μπόις - Σλόβαν Μπρατισλάβας | 20:00 |
22:05 | Νάπολι - Σπάρτα Πράγας | 20:00 |
2η (2/10) | αγωνιστική | 6η (11/12) |
20:00 | Σπάρτα Πράγας - Γιουνγκ Μπόις | 22:05 |
20:00 | Σλόβαν Μπρατισλάβας - Νάπολι | 22:05 |
3η (23/10) | αγωνιστική | 4η (6/11) |
20:00 | Σλόβαν Μπρατισλάβας - Σπάρτα Πράγας | 22:05 |
20:00 | Γιουνγκ Μπόις - Νάπολι | 22:05 |
10ος όμιλος |
1η (18/9) | αγωνιστική | 5η (27/11) |
22:05 | Στεάουα Βουκουρεστίου - Ααλμποργκ | 20:00 |
22:05 | Ρίο Αβε - Ντιναμό Κιέβου | 20:00 |
2η (2/10) | αγωνιστική | 6η (11/12) |
20:00 | Ντιναμό Κιέβου - Στεάουα Βουκουρεστίου | 22:05 |
20:00 | Ααλμποργκ - Ρίο Αβε | 22:05 |
3η (23/10) | αγωνιστική | 4η (6/11) |
20:00 | Ααλμποργκ - Ντιναμό Κιέβου | 22:05 |
20:00 | Στεάουα Βουκουρεστίου - Ρίο Αβε | 22:05 |
11ος όμιλος |
1η (18/9) | αγωνιστική | 5η (27/11) |
22:05 | ΠΑΟΚ - Ντιναμό Μινσκ | 20:00 |
22:05 | Φιορεντίνα - Γκενκάν | 20:00 |
2η (2/10) | αγωνιστική | 6η (11/12) |
20:00 | Γκενκάν - ΠΑΟΚ | 22:05 |
20:00 | Ντιναμό Μινσκ - Φιορεντίνα | 22:05 |
3η (23/10) | αγωνιστική | 4η (6/11) |
20:00 | Ντιναμό Μινσκ - Γκενκάν | 22:05 |
20:00 | ΠΑΟΚ - Φιορεντίνα | 22:05 |
12ος όμιλος |
1η (18/9) | αγωνιστική | 5η (27/11) |
| Μέταλιστ Χάρκιβ - Τραμπζονσπόρ | 20:00 |
22:05 | Λέγκια Βαρσοβίας - Λόκερεν | 20:00 |
2η (2/10) | αγωνιστική | 6η (11/12) |
20:00 | Λόκερεν - Μέταλιστ Χάρκιβ | |
20:00 | Τραμπζονσπόρ - Λέγκια Βαρσοβίας | 22:05 |
3η (23/10) | αγωνιστική | 4η (6/11) |
| Μέταλιστ Χάρκιβ - Λέγκια Βαρσοβίας | 22:05 |
20:00 | Τραμπζονσπόρ - Λόκερεν | 22:05 |
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
ΓΡΆΨΤΕ ΤΟ ΣΧΌΛΙΌ ΣΑΣ
Γράψτε το σχόλιό σας με κόσμιο τρόπο.Χωρίς προσβλητικά μηνύματα και βρισιές σε οποιονδήποτε. ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΣΧΟΛΙΑ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΥΝ!
Δεν θα δημοσιεύονται σχόλια που γράφονται σε greeklish