ΑΝΑΝΕΩΣΗ
tom-footballnews.blogspot.com

Τώρα μπορείτε να παίξετε τα 11 καταπληκτικά παιχνίδια του blog μας στη σελίδα "Παίξε παιχνίδια !"

Για να δείτε θεαματικές φάσεις και γκολ πηγαίνετε στη σελίδα "Videos, goal "

Για να δείτε live τα ματς κάθε αγωνιστικής κάντε κλικ εδώ: "LIVE"

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΗΣ ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. HTML tutorial ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ο.Φ.Η. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ο.Κ.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑΠΛΑΤΑΝΙΑΣSKODA ΞΑΝΘΗ



TIP: Οταν κάνετε κλικ για να διαβάσετε μια ανάρτηση ή όταν προσπαθείτε να μπείτε στο blog, και "κολλάει", να πατάτε F5 για να συνδεθείτε.


Τετάρτη, 3 Σεπτεμβρίου 2014

Ομιλοι Europa League 2014-2015



2014-15: Europa League - Φάση Ομίλων
1ος όμιλος
1η (18/9)αγωνιστική5η (27/11)
20:00Γκλάντμπαχ - Βιγιαρεάλ22:05
20:00Απόλλων Λεμεσού - Ζυρίχη22:05
2η (2/10)αγωνιστική6η (11/12)
22:05Ζυρίχη - Γκλάντμπαχ20:00
22:05Βιγιαρεάλ - Απόλλων Λεμεσού20:00
3η (23/10)αγωνιστική4η (6/11)
22:05Βιγιαρεάλ - Ζυρίχη20:00
22:05Γκλάντμπαχ - Απόλλων Λεμεσού20:00
2ος όμιλος
1η (18/9)αγωνιστική5η (27/11)
20:00Μπριζ - Τορίνο22:05
20:00Κοπεγχάγη - Ελσίνκι22:05
2η (2/10)αγωνιστική6η (11/12)
22:05Ελσίνκι - Μπριζ20:00
22:05Τορίνο - Κοπεγχάγη20:00
3η (23/10)αγωνιστική4η (6/11)
22:05Τορίνο - Ελσίνκι20:00
22:05Μπριζ - Κοπεγχάγη20:00
3ος όμιλος
1η (18/9)αγωνιστική5η (27/11)
20:00Παρτιζάν - Τότεναμ22:05
20:00Μπεσίκτας - Αστέρας Τρίπολης22:05
2η (2/10)αγωνιστική6η (11/12)
22:05Αστέρας Τρίπολης - Παρτιζάν20:00
22:05Τότεναμ - Μπεσίκτας20:00
3η (23/10)αγωνιστική4η (6/11)
22:05Τότεναμ - Αστέρας Τρίπολης20:00
22:05Παρτιζάν - Μπεσίκτας20:00
4ος όμιλος
1η (18/9)αγωνιστική5η (27/11)
20:00Σάλτσμπουργκ - Σέλτικ22:05
20:00Ντιναμό Ζάγκρεμπ - Αστρα22:05
2η (2/10)αγωνιστική6η (11/12)
22:05Αστρα - Σάλτσμπουργκ20:00
22:05Σέλτικ - Ντιναμό Ζάγκρεμπ20:00
3η (23/10)αγωνιστική4η (6/11)
22:05Σέλτικ - Αστρα20:00
22:05Σάλτσμπουργκ - Ντιναμό Ζάγκρεμπ20:00
5ος όμιλος
1η (18/9)αγωνιστική5η (27/11)
20:00Αϊντχόφεν - Εστορίλ22:05
20:00Παναθηναϊκός - Ντιναμό Μόσχας19:00
2η (2/10)αγωνιστική6η (11/12)
19:00Ντιναμό Μόσχας - Αϊντχόφεν20:00
22:05Εστορίλ - Παναθηναϊκός20:00
3η (23/10)αγωνιστική4η (6/11)
22:05Εστορίλ - Ντιναμό Μόσχας19:00
22:05Αϊντχόφεν - Παναθηναϊκός20:00
6ος όμιλος
1η (18/9)αγωνιστική5η (27/11)
Ντνίπρο Ντνιπροπετρόφσκι - Ιντερ22:05
Καραμπάγκ - Σεντ Ετιέν22:05
2η (2/10)αγωνιστική6η (11/12)
22:05Σεντ Ετιέν - Ντνίπρο Ντνιπροπετρόφσκι
22:05Ιντερ - Καραμπάγκ20:00
3η (23/10)αγωνιστική4η (6/11)
Ντνίπρο Ντνιπροπετρόφσκι - Καραμπάγκ20:00
22:05Ιντερ - Σεντ Ετιέν20:00
7ος όμιλος
1η (18/9)αγωνιστική5η (27/11)
22:05Σταντάρ Λιέγης - Ριέκα20:00
22:05Σεβίλλη - Φέγενορντ20:00
2η (2/10)αγωνιστική6η (11/12)
20:00Φέγενορντ - Σταντάρ Λιέγης22:05
20:00Ριέκα - Σεβίλλη22:05
3η (23/10)αγωνιστική4η (6/11)
20:00Ριέκα - Φέγενορντ22:05
20:00Σταντάρ Λιέγης - Σεβίλλη22:05
8ος όμιλος
1η (18/9)αγωνιστική5η (27/11)
22:05Λιλ - Κράσνονταρ19:00
22:05Εβερτον - Βόλφσμπουργκ20:00
2η (2/10)αγωνιστική6η (11/12)
19:00Κράσνονταρ - Εβερτον22:05
20:00Βόλφσμπουργκ - Λιλ22:05
3η (23/10)αγωνιστική4η (6/11)
19:00Κράσνονταρ - Βόλφσμπουργκ22:05
20:00Λιλ - Εβερτον22:05
9ος όμιλος
1η (18/9)αγωνιστική5η (27/11)
22:05Γιουνγκ Μπόις - Σλόβαν Μπρατισλάβας20:00
22:05Νάπολι - Σπάρτα Πράγας20:00
2η (2/10)αγωνιστική6η (11/12)
20:00Σπάρτα Πράγας - Γιουνγκ Μπόις22:05
20:00Σλόβαν Μπρατισλάβας - Νάπολι22:05
3η (23/10)αγωνιστική4η (6/11)
20:00Σλόβαν Μπρατισλάβας - Σπάρτα Πράγας22:05
20:00Γιουνγκ Μπόις - Νάπολι22:05
10ος όμιλος
1η (18/9)αγωνιστική5η (27/11)
22:05Στεάουα Βουκουρεστίου - Ααλμποργκ20:00
22:05Ρίο Αβε - Ντιναμό Κιέβου20:00
2η (2/10)αγωνιστική6η (11/12)
20:00Ντιναμό Κιέβου - Στεάουα Βουκουρεστίου22:05
20:00Ααλμποργκ - Ρίο Αβε22:05
3η (23/10)αγωνιστική4η (6/11)
20:00Ααλμποργκ - Ντιναμό Κιέβου22:05
20:00Στεάουα Βουκουρεστίου - Ρίο Αβε22:05
11ος όμιλος
1η (18/9)αγωνιστική5η (27/11)
22:05ΠΑΟΚ - Ντιναμό Μινσκ20:00
22:05Φιορεντίνα - Γκενκάν20:00
2η (2/10)αγωνιστική6η (11/12)
20:00Γκενκάν - ΠΑΟΚ22:05
20:00Ντιναμό Μινσκ - Φιορεντίνα22:05
3η (23/10)αγωνιστική4η (6/11)
20:00Ντιναμό Μινσκ - Γκενκάν22:05
20:00ΠΑΟΚ - Φιορεντίνα22:05
12ος όμιλος
1η (18/9)αγωνιστική5η (27/11)
Μέταλιστ Χάρκιβ - Τραμπζονσπόρ20:00
22:05Λέγκια Βαρσοβίας - Λόκερεν20:00
2η (2/10)αγωνιστική6η (11/12)
20:00Λόκερεν - Μέταλιστ Χάρκιβ
20:00Τραμπζονσπόρ - Λέγκια Βαρσοβίας22:05
3η (23/10)αγωνιστική4η (6/11)
Μέταλιστ Χάρκιβ - Λέγκια Βαρσοβίας22:05
20:00Τραμπζονσπόρ - Λόκερεν22:05

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

ΓΡΆΨΤΕ ΤΟ ΣΧΌΛΙΌ ΣΑΣ

Γράψτε το σχόλιό σας με κόσμιο τρόπο.Χωρίς προσβλητικά μηνύματα και βρισιές σε οποιονδήποτε. ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΣΧΟΛΙΑ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΥΝ!

Δεν θα δημοσιεύονται σχόλια που γράφονται σε greeklish

Το αρχείο του blog